Maurícius dovolenka plná dobrodružstva

Čo ponúka Maurícius dovolenka?

Maurícius dovolenka
Maurícius dovolenka je obľúbená najmä vďaka plážam a moru. Viete však čo ďalšie vám môže ponúknuť?

Maurícius je malý ostrov v Indickom oceáne, ležiaci približne 2000 km východne od Afriky.  Ak sa rozhodnete pre dovolenku v tejto multietnickej a multikultúrnej krajine, bez problémov sa dohovoríte anglicky, francúzsky alebo nejakým ázijským jazykom.

 

Maurícius je ostrov ako stvorený pre ľudí obľubujúcich dobrodružstvo. Exotická krajina vám ponúka nie len vzrušujúce športy ale aj nádhernú prírodu s kontrastnými farbami. Luxusné ubytovanie, ktoré vám Maurícius dovolenka ponúkne, bude skvelým a pohodlným útočiskom po dni strávenom objavovaním a užívaním si všetkého čo ostrov ponúka. Pritom sa nemusí jednať iba o vyčerpávajúce túry či športové aktivity, ale aj o lenivé dni na perlovo bielej pláži.

 

Adrenalínu sa medze nekladú

Milovníkom šeliem sa naskytá skvelá príležitosť, ako sa k týmto rešpekt vyžadujúcim zvieratám priblížiť čo najbližšie. Ak chcete na dovolenke zažiť adrenalín a vzrušenie, prechádzka s levmi v Safari parku je na to ako vyšitá. Po krátkom briefingu o zvieratách a bezpečnosti nasleduje zoznámenie s levmi a ich cvičiteľmi. Potom sa začína hodinová prechádzka, kde levy a ich správanie môžete sledovať z tesnej blízkosti. Samozrejme všetko pod dohľadom skúsených cvičiteľov.

Maurícius dovolenka
Ak vás láka trocha adrenalínu a dobrodružstva, Maurícius dovolenka vám ponúka safari

Dovolenku na ostrove Maurícius a jeho krásy si užijete aj vďaka rôznym druhom športu. Kombináciu dobrodružstva a zábavy s vychutnaním si nádherného prostredia vám zaručí jazda na štvorkolkách. Tento ostrovný raj si môžete prezrieť aj z vtáčej perspektívy, samozrejme iba ak sa odhodláte na zoskok padákom. Môžno tak objavíte aj nejaké miesto, na ktoré sa neskôr rozhodnete preskúmať po vlastných. A takýto zážitok bude rozhodne jeden z najlepších, ktoré si z Maurícius dovolenka odnesiete!

Dovolenka je aj o oddychu a zábave

Na potápanie vás zláka krištáľovo čistá voda či už ste skúseným potápačom alebo nie. V tom druhom prípade je možnosť krátkeho kurzu s inštruktormi, ktorí vám ukážu ako na to. Skvelou atrakciu sú aj podvodné skútre, vďaka ktorým uvídite podmorské krásy ostrova Maurícius. A ak sa budete cítiť príliš unavení a budete mať chuť skôr na relax, kúpeľov starajúcich sa o pohodlie zákazníkov je na ostrove hneď niekoľko.

maurícius dovolenka
Láka vás podmorský svet? Maurícius dovolenka je skvelá pre potápanie

Nočný život je na ostrove naozaj rušný, takže ak si zvolíte Maurícius ako miesto vašej dovolenky, o zábavu máte postarané. Na záver ešte dobrá správa pre nákupných maniakov – Maurícius dovolenka je pre vás tá pravá! Maurícius je duty free prístavom, preto neváhajte a využite príležitosť.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené