Darujte vašim blízkym plavby loďou po Dunaji

Plavby loďou

Plavby loďou
Hľadáte originálny darček/výlet/zážitok? Vyskúšajte plavby loďou

Keď hľadáme skvelý darček pre partnera, sestru, rodičov či priateľov a známych, vždy sa snažíme nájsť niečo originálne, nové a prekvapivé. Vecné dary už dávno nie sú tým najlepším riešením, jedine ak ide o konkrétnu vec, ktorú si darovaný človek prial. Je čoraz ťažšie trafiť sa do vkusu ľudí a takmer všetko je ľahko dostupné, čo umožňuje každému kúpiť si čo chce a kedy chce.

Zážitkové dary, naopak, sú ideálnym darom a to pre všetky vekové skupiny, ženy aj mužov. Málokto si kúpi sám pre seba nejaký výlet, wellness, či návštevu galérie.

Preto, či už kúpite futbalový zájazd do zahraničia pre futbalového fanúšika, lístky na koncert pre mládež, alebo plavby loďou hoci aj pre celú rodinu, či krátku dovolenku vo dvojici, verím, že taký dar bude mať úspech.

Plavby loďou po Dunaji

plavby lodďou
Plavby loďou po Dunaji

Plavby loďou sú super darčekom a to viem aj z vlastnej skúsenosti. Keď chcete, môžete niekoho obdarovať jednou plavbou alebo hneď niekoľkými. Okrem toho, že plavby loďou sú samy o sebe zážitkom, trasa z Bratislavy do Viedne poskytuje návštevu dvoch hlavných miest s možnosťou nákupov a návštevy kultúrnych a historických pamiatok.

Dobrý tip: plavby loďou môžu byť zahrnuté aj medzi program pre školy v prírode. Bratislavu, keďže je to najväčšie a hlavné mesto Slovenska, navštevuje tiež mnoho turistov a zahraničných cestujúcich, a tiež veľa študentov. Ak máte priateľov zo zahraničia, vezmite ich na plavby loďou. Nie je lepší spôsob, ako im „ukázať“ Bratislavu a okolie, než na lodi. Na palube lodi je postarané o malé občerstvenie, ľudia sa cítia skvele a uvoľnene. Cestou si užijú panoramatický výhľad na bratislavský hrad, hrad Devín, malé rakúske mesto Hainburg nad Dunajom (s vypínajúcim sa hradom nad mestom, ktorý je z 11. storočia) a potom Viedeň.

Zážitkové darčeky na Vianoce

plavba loďou
Výlety loďou pre jedinečný zážitok

Blížia sa Vianoce a s nimi aj perfektná príležitosť pre darovanie zážitkových výletov a plavby loďou. Tento výlet môžete spojiť s návštevou múzeí, koncertným predstavením, alebo jedinečnou večerou pre dvoch. Využiť plavby loďou môžete využiť aj na jedinečnú atmosféru Vianoc v čarovnej Viedni, či výhodné nákupy.

Tak už neváhajte a inšpirujte sa týmito nápadmi na Vianoce a po celý rok.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené