Rozhodujeme sa na dovolenku last minute

Väčšina z nás vedie rýchly každodenný život. V tomto živote je mnoho povinností čo sa týka práce, domácnosti alebo rodiny. Všetky tieto veci potrebujú čas a energiu. Niekedy sa stane, že nám neostáva čas na chvíľky oddychu a plánovanie dovolenky. Pre takýchto ľudí existujú výhodné ponuky last minute. Neplatí ale, že na last minute ide len osoba, ktorá nemá čas a je vyťažená. Tieto ponuky zájazdov a dovoleniek sú často atraktívne aj pre ľudí, ktorí sa snažia nájsť čo najlepšiu cenu. Spektrum ponúk je ale menšie ako bežný katalóg cestovnej kancelárie.

last minute
Last minute dovolenka na Maldivách.

Rôzne last minute ponuky – ako si vybrať?

Spomenutá ponuka zájazdov last minute je menšia ako bežná ponuka počas roka. Keď si plánujeme dovolenku dopredu máme možnosť vybrať si rôzne destinácie, pobyty a tiež rôzne formy a príplatkové služby. Tieto zájazdy ponúkajú to, o čo nebol až taký záujem ako sa dopredu predpokladalo. Alebo zájazdy, ktorých sa účastníci z nejakého dôvodu nezúčastnili. Teda sa uvolnili miesta a je si ich možné na poslednú chvíľu zarezervovať. Menšiu ponuku ale kompenzujú spomenuté zľavy, ktoré sa pohybujú od 10% do 50% z ceny, čo už sú zaujímavé čísla. Najväčšie zľavy môžete nájsť pri luxusných pobytoch.

last minute
S last minute výrazne ušetríte.

Na poslednú chvíľu, ale spokojne

Výber last minute dovolenky môže byť atraktívny ako aj pre rodiny, tak aj pre páry. Pri dovolenke s deťmi je ale treba myslieť na rôzne veci. Prvoradá je dobrá pripravenosť ako aj mať správne oblečenie a dobre zbalený kufor. Toto si vyžaduje prípravu. Dovolenka objednaná deň, alebo menej, pred odchodom je teda pravdepodobne zlý nápad. Túto dovolenku je možné objednať viacero dní pred odchodom. Najlepšie ponuky ale sú približne 3 až 5 dni pred odletom. Pre ľudí, ktorí nemajú nejaké vážne záväzky a môžu si dovoliť nejaké to dobrodružstvo, je to ale výborná voľba! Ešte väčšie zľavy totiž možno očakávať pri super last minute zájazdoch. Odchod je tu doslova pár hodín po zajednaní. Preto sa treba veľmi rýchlo zbaliť, alebo byť zbalený dopredu. Takáto dovolenka má svoje čaro, ale spája sa aj s určitým životným štýlom dovolenkára.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené