Dovolenka Karibik – dovolenka na ktorú nezabudnete!

S blížiacim sa letom opäť riešime otázku našej letnej dovolenky. Kam tento rok vycestovať? Budeme hľadať nejakú nepoznanú destináciu alebo vsadíme na klasiku? Ak sa od väčšiny Slovákov líšite a dovolenka v neďalekom Chorvátsku vás jednoducho neláka, potom by ste mohli vyskúšať napríklad taký Karibik. Dovolenka Karibik patrí medzi tie najobľúbenejšie a to právom! Bujná nedotknutá príroda, rozprávkové pláže s jemným bielym pieskom a tyrkysové more. Úchvatný podmorský svet sú len malou ukážkou toho, čo tu na vás čaká. Karibik je označovaný aj ako raj na zemi. Jednoducho miesto, kde si každý príde na svoje. Môžete tu obdivovať prírodu, ale aj históriu a zamilujete si aj miestnych obyvateľov, ktorí sú neskutočne milí a srdeční. Karibik jednoducho musíte zažiť!

Dovolenka Karibik
Prekrásne pláže sú samozrejmosťou

Dovolenka Karibik – ktorý z ostrovov je naj?

Ak teda ako cestovateľ hľadáte dobrodružstvo a teda krajinu, ktorá ponúka mnoho krás, ale aj atrakcií, potom baľte kufor, pretože dovolenka Karibik je to pravé pre vás! Karibik to sú také nádherné ostrovy akým je Jamajka, Kuba, ale aj Barbados, Guadeloupe, Portoriko, Aruba či obľúbený ostrov Martinik. Jamajka však patrí medzi tie najnavštevovanejšie z karibských ostrovov. Nielen pre jej večne usmiatych obyvateľov, ale aj preto, že sa tam narodil Bob Marley či slávny kapitán Morgan. Dovolenka Karibik na ostrove Kuba je určená skôr milovníkom histórie a nádherných pamiatok. Je to ostrov plný kontrastov s neopísateľnou atmosférou, ktorej podľahne každý turista. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z karibských ostrovov, určite neoľutujete a budete sa sem chcieť opäť vrátiť!  

Dovolenka Karibik
Nerušený odpočinok

Najkrajšie pláže nájdete v Karibiku!

Samozrejme dovolenka pri mori to je predovšetkým relax a načerpanie nových síl a kde načerpáte energiu lepšie ako na dych berúcich bielych plážach s úchvatným výhľadom na more? Predstavte si seba ako ležíte na horúcom piesku s nohami zaborenými v ňom, slnko vás hreje, palmy vytvárajú príjemné tiene, morský vzduch sa hrá s vašimi vlasmi a vy nemyslíte na žiadne povinnosti ani problémy, iba oddychujete. Dovolenka Karibik praje aj milovníkom potápania, preto ak ste doteraz nikdy nemali príležitosť vyskúšať si to, Karibik je na to ako stvorený! Podmorský svet s pestrofarebnými rybičkami, krásnymi koralovými útesmi a priezračne čistým morom sa postarajú o tie najkrajšie zážitky na ktoré budete spomínať celý život.  

Dovolenka Karibik
Z bezéna do mora
Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené