Dovolenka Chorvátsko vo veľkolepom párty štýle

Dovolenka Chorvátsko inak ako ju poznáte

dovolenka Chorvátsko
Pravá párty dovolenka Chorvátsko vás čaká na ostrove Pag

Voľnosť, sloboda, voda a nekonečné množstvo koncertov, festivalov a akcií – to je neopakovateľná chuť mladosti a leta dokopy. Existuje však možnosť, ako klasické letné zážitky transformovať na niečo ešte väčšie, ešte nezabudnuteľnejšie, ešte „divokejšie“. Čo tak spojiť párty a dovolenku pri mori do jedného celku? Týždňová dovolenka Chorvátsko na ostrove Pag to dokáže – stačí sem zavítať počas Armada Day&Night Festival!


Papaya klub a Armada Day&Night Festival 2015

Počuli ste už o Papaya klube? Určite áno, pretože je to jeden z najznámejších klubov nie len na ostrove Pag (konkrétne na pláži Zrće), ale aj v celom Chorvátsku. Každoročne (už 9 rokov po sebe) sa tu v júli konajú tie najväčšie párty, ktoré si jednoducho nemôžete nechať ujsť, ak je vašim plánom práve dovolenka Chorvátsko. Tento rok sa tu bude konať od 6.7. do 9.7. festival pod názvom Armada Day&Night a ak túžite počas jedného týždňa zažiť naživo najobľúbenejších svetových DJ-ov, jednoducho sa ho musíte zúčastniť!

Počas štyroch dní (a nocí) sa tu môžete tešiť na také mená, akými sú Andrew Rayel, Cosmic Gate, Orjan Nilsen či MaRLo, párty tu však prakticky trvajú naozaj od rána do rána a strieda sa tu jeden DJ za druhým. Preto, aj keď sa pre dovolenku v Chorvátsku rozhodnete mimo tohto dátumu, návštevu Papaya klubu by ste si určite nemali nechať ujsť!

Párty na lodi?

Zdá sa vám Armada Day&Night Festival málo a vravíte si, že keď už dovolenka Chorvátsko, tak poriadne? Potom máme pre vás ešte jeden tip – z ostrova Pag (neďaleko Papaya klubu) každé ráno v pondelok vypláva „pártyloď“, na ktorej vás čaká 5 a pol hodiny nefalšovanej zábavy s live DJ-om! Môžete si tak obzrieť celé pobrežie ostrova a navyše si užiť neuveriteľnú atmosféru párty na lodi. A čo je najlepšie… stihnete sa vrátiť naspäť ešte pred tým, než začne v klube ďalšia nočná akcia!

Dovolenka Chorvátsko a Ultra Europe Festival

dovolenka Chorvátsko
Vaša párty dovolenka Chorvátsko môže pokračovať na Ultra Europe Festival

A ak vám nestačí ani to… Armada Day&Night Festival priamo nadväzuje na ďalšiu očakávanú akciu v Chorvátsku – Ultra Europe Festival, ktorá sa bude konať 10.7. – 12.7. v Splite. Tu vás čakajú ďalšie tri dni plné zvučný mien, ako napr. The chemical brothers, Armin Van Buuren, David Guetta či DJ Tiesto!

Toto je tá pravá a nezabudnuteľná letná dovolenka Chorvátsko!

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené