Letenky do Chicaga alebo prečo prežiť prázdniny práve tu?

letenky-chicago-vzlietni.skChicago – tretie najľudnatejšie mesto Ameriky, ktoré uchváti všetkých milovníkov zábavy, ktorí si sem prídu hlavne naplno užiť svoje leto. Po tom, čo sme jeden náš článok venovali letným prázdninám stráveným v New Yorku, pripravili sme si pre vás aj niekoľko informácií o tom, ako ich stráviť v Chicagu, ďalšom meste nachádzajúcom sa v krajine neobmedzených možností. Ak milujete bohatý nočný život a množstvo zábavy, radíme vám, aby ste si svoje letenky do Chicaga zarezervovali už teraz.

LETENKY DO CHICAGA VÁS ZANESÚ NA MIESTO, KDE JE NAJLEPŠÍ NOČNÝ ŽIVOT V AMERIKE

Prečo toľko spomíname slovíčko zábava v spojení s letným výletom do Chicaga? Je to hlavne kvôli nočnému životu, ktorým je toto americké mesto známe. Dlhé roky si drží svoj status „najlepší nočný život nájdete v Chicagu“. To, čo tu začujete z klubov najčastejšie sú hudobné žánre ako jazz alebo blues, ale na svoje si určite prídu aj fanúšikovia iných hudobných tónov. No hudba nie je ani zďaleka to jediné, čo sem láka ľudí bažiacich po troche oddychu a vybočenia z každodenného stereotypu. Letenky do Chicaga vás dopravia do mesta, v ktorom nájdete tie najznámejšie americké divadlá, ako napr. Steppenwolf, Court Theatre alebo Goodman Theatre.

chicago-letenky-vzlietni.skNIE LEN NOČNÉ KLUBY, ALE AJ PLÁŽE

Že chcete svoje prázdniny stráviť na pláži? Aj to vám môžu letenky do Chicaga ponúknuť. Nachádza sa tu hneď niekoľko pláží, z ktorých najobľúbenejšou (hlavne pre mladých ľudí) je Oak Street Beach. To, čo ju robí netradičnou je dokonalosť pozostávajúca z fascinujúceho pohľadu na pláž a palmy, v ktorých pozadí sa črtajú vysoké mrakodrapy a hluk veľkomesta. Nemyslite si však, že na pláži môžete stráviť čas výhradne iba počas slnečných dní. Najmä v noci totižto ožíva vďaka už spomínaným barom a kaviarňam, z ktorých môžete započuť tie najrôznejšie štýly hudby.

…ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT

Stráviť prázdniny v Amerike – či už v New Yorku, Chicagu alebo hociktorom inom meste je obrovský zážitok a skvelá skúsenosť, ktorú by si mal každý človek vyskúšať na svojej koži. Preto, ak ešte nemáte žiadne iné plány na leto, navštívte stránky cestovných agentúr a zarezervujte si svoje letenky do Chicaga!

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené