Letenky do Toronta pre odvážlivcov

letenky-do-torontaToronto

Hlavné mesto Ontaria v Kanade je Toronto. Je to zároveň aj najľudnatejšie mesto v Kanade, rovnako tiež jedno z najväčších miest v severnej Amerike. Toronto je kultúrne rozmanité mesto, no nachádza sa tam aj veľké množstvo etnických štvrtí – Chinatown, Little India či Little Italy. Letenky do Toronta si môžete rezervovať jednoducho prostredníctvom online bookingu.

Atrakcie ako magnet

Hlavnými turistickými zaujímavosťami sú pôsobivé pamiatky. Jednou z nich je napríklad CN Tower, ktorá svojou výškou 553,33 m bola v čase svojej dostavby v roku 1976 a ďalších 34 rokov potom, najvyššou stavbou na svete. V roku 2010 ju prekonala stavba Burj Khalifa v Dubaji a Canton Tower v Číne. Od roku 2011 je veža sprístupnená pre smelých, ktorí si vo výške 356 m môžu obísť budovu zvonku dookola a vidieť tak Toronto z vtáčieho pohľadu. Táto „prechádzka“ má názov Edge Walk. Lákadlom pre adrenalínových nadšencov je na tejto prechádzke to, že tam nie je žiadne zábradlie. Za odmenu však dostanete neskutočný pohľad nielen na celé Toronto, ale aj jazero Ontário a Buffalo v štáte New York.

Ďalšími pôsobivými pamiatkami sú napríklad rozprávkový hrad Casa Loma, rodinný zábavný park Canadas Wonderland a svetovo najväčšia ZOO. Navyše, ostrovy Toronta (Toronto Islands) sú obľúbenou destináciou s plážami a vonkajšími aktivitami. Letenky do Toronta ponúkajú pre každého niečo – atrakcie a aktivity pre všetky vekové skupiny ľudí.

Letenky do Toronta si rezervujte online

Toronto je jedno z popredných národných a kultúrnych centier. Ako vo všetkých veľkých mestách, aj v Toronte môžete navštíviť múzeá, galérie, divadlo, balet, symfónie a kopec koncertov z hudobnej scény z celého sveta.  Je tam aj široké spektrum možností využitia voľného času, od miestnych krčiem cez športové kluby až po nočné, tanečné kluby a komediálne predstavenia. Nakupovanie je v Toronte výnimočné. Toronto sa pýši aj najväčším podzemným nákupným komplexom na svete, najväčším ázijským nákupným centrom či najväčším farmárskym trhom.

Hokejom žije každý Kanaďan, je to najpopulárnejší šport v krajine. Ak máte možnosť ísť aspoň na jeden zápas, určite choďte. Oplatí sa to. Pri návšteve Toronta si jednoznačne nenechajte ujsť ani návštevu Niagarských vodopádov – jeden zo siedmych divov sveta.

S letenkami do Toronta budete mať zaručene jednu z najlepších dovoleniek.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené