Zaujímavá mestská dovolenka – dovolenka Singapur

Prečo práve dovolenka Singapur?

dovolenka Singapur
Dovolenka Singapur – dovolenka v jednom z najľudnatejších miest sveta

Pokiaľ patríte k turistom, ktorí vyhľadávajú rušné dovolenkové destinácie priamo vo veľkých mestách a aj v zime si chcete užívať tropické počasie, tak dovolenka Singapur je tou pravou destináciou. Tento mestský ostrovný štát, ktorý sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, ponúka všetko, čo si cestovateľ vyhľadávajúci mestskú dovolenku môže priať.

Čo ponúka dovolenka v Singapure

Táto mestská dovolenková destinácia ponúka všetko, na čo si turista spomenie. V centre sa nachádza množstvo historických budov, parkov, trhovísk, reštaurácií , rušné ulice plné turistov, ale aj budhistické chrámy. Tu človek dokáže načerpať z pokoja a harmónie potrebnú energiu pri náročnom objavovaní tajomstiev jedného z najľudnatejších miest sveta.

Turistami sú veľmi obľúbené nekonečné pláže, ktorých je tu vzhľadom na rozloženie mesta na 63 ostrovoch značné množstvo. Singapur prepája s pevninou dvojica umelo vytvorených dopravných spojení. Vďaka ich vybudovaniu prestal byť Singapur 100% závislý na leteckej a námornej doprave.

Dovolenka pre všetkých

Dovolenka Singapur je ideálnym riešením pre všetkých, nielen pre milovníkov mestskej turistiky. Mesto v sebe zahŕňa historické budovy vybudované počas koloniálnej minulosti a tradičné budhistické chrámy. Avšak najväčšou dominantou sú aktuálne moderné mrakodrapy, ktoré potvrdzujú aktuálnu pozíciu Singapuru ako ekonomického tigra nielen Ázie, ale aj silného hráča svetovej ekonomiky. Singapur je často vyhľadávaný aj pre skvelé možnosti nákupov. V tejto metropole Juhovýchodnej Ázie sú všetky svetové značky a zastúpenia väčšiny najväčších firiem sveta.

dovolenka Singapur
Dovolenka Singapur – moderné mesto, ktoré v sebe ukrýva aj nádych tradičnej exotiky

Moderné mesto s dušou exotiky

Hoci Singapur pôsobí ako moderné mesto, stále si zachováva aj svoju pôvodnú exotickú dušu. Najviac badateľné je to v čínskej štvrti, ktorej obyvatelia tvoria najväčšiu časť cudzincov. Práve tu môžu návštevníci nájsť tradičné čínske lampióny, sušené morské koníky alebo špecialistov na tradičnú čínsku medicínu. Práve toto je oblasť, ktorú nesmie vynechať žiadny návštevník Singapuru.

Singapur je perlou Ázie, ktorú by mal navštíviť každý cestovateľ. Tak neváhajte a objednajte si váš zájazd dovolenka Singapur práve teraz.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené