Dovolenka Dominikánska republika – raj všetkých dovolenkárov

dominikanska republika neckermannreisen

DOVOLENKA DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Dovolenka Dominikánska republika sa stáva čoraz žiadanejšou a to dokonca aj medzi nami Slovákmi. Dôvodom, prečo je Dominikánska republika vysneným turistickým cieľom všetkých milovníkov cestovania je, že svoje pomenovanie „raj na Zemi“ si naozaj právom zaslúži. To, čo tu zažijete je súhra relaxu uprostred najkrajšej prírody, aktívneho oddychu i poriadnej dávky luxusu a tak si tu každý turista príde na svoje. Prečo je teda Dominikánska republika rajom na Zemi a prečo sa sem skutočne oplatí zavítať napr. už toto leto?

DOVOLENKA DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA – RELAX NA NAJKRAJŠÍCH PLÁŽACH SVETA

Najznámejší obraz, ktorý sa predstaví takmer každému človeku, ak sa spomenie dovolenka Dominikánska republika, sú nádherné piesočnaté pláže a azúrové more. Možno práve aj toto bol dôvod, prečo ju ako raj na Zemi označil už známy cestovateľ Krištof Kolumbus. A tiež nepreháňame, ak povieme, že pláže, ktoré sa nachádzajú práve tu patria k tým najkrajším na svete. Presne takto ich totižto označilo aj UNESCO. A na margo toho: Vedeli ste, že iba tu nájdete až tri farby piesku? Šedú na západnom pobreží, bielu na východe a zlatistú na severe.

LUXUSNÉ GOLFOVÉ STREDISKÁ ALEBO PLÁVANIE S DELFÍNMI?

Preferujete aktívny oddych a nádych luxusu? Dokonca máte radi golf? Dovolenka Dominikánska republika je v tom prípade pre vás ako stvorená. Tu totižto nájdete viac ako 30 vychýrených golfových rezortov, z ktorých hneď dva patria k TOP 50tke sveta. Tým sa však možnosti aktívneho oddychu nevyčerpávajú, pretože dovolenka Dominikánska republika vám ponúka aj veľmi obľúbenú aktivitu pre všetky vekové kategórie a to plávanie s delfínmi. To si môžete užiť v obrovských bazénoch a bez akéhokoľvek rizika, pretože sprevádzať vás budú tamojší inštruktori.

dominikanska republika neckermannreisen

CHUŤ RUMU A CIGÁR JE CHUŤ, KTORÚ VÁM PRINESIE DOVOLENKA DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Dve veci, ktoré musíte skúsiť, ak ste sa vybrali na dovolenku do Dominikánskej republiky – rum a cigara. Dominikánci sú veľmi hrdí predovšetkým na svoj biely rum, ktorí by ste určite mali ochutnať, i keď alkohol príliš neobľubujete a rovnako je to aj s cigarami, ktoré majú síce „rodisko“ na Kube, ale povráva sa, že tie z Dominikánskej republiky sú oveľa chutnejšie a kvalitnejšie. Veď, posúďte sami…

dominikanska republika neckermannreisen

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené