Futbalový zájazd do mesta Gaudího

barcelonaFutbalové zájazdy do druhého najväčšieho mesta Španielska, Barcelony, sa už udomácnili v ponuke viacerých cestovných kancelárií aj zo Slovenska. Dnes už nie je ničím výnimočným účasť slovenských fanúšikov na Nou Campe. Účastníci futbalových zájazdov sa však často pýtajú, ako budú môcť stráviť čas počas pobytu v katalánskej metropole, okrem prehliadky štadióna a prežitia zápasu FC Barcelona na vlastnej koži.

Futbalový zájazd, kde sa nudiť nebudete

Klub Barcelona sa nevenuje iba futbalu. Teda účastníci futbalového zájazdu môžu návštevu metropoly spojiť aj s iným športovým programom. Barcelona patrí k európskej špičke aj v basketbale, hádzanej či sálovom futbale. Takže srdce športového fanúšika si má vždy z čoho vyberať. Zaujímavým doplnkom programu môže byť aj niektorý zo zápasov B-tímu Barcelony.

Barcelona, mesto žijúce 24 hodín denne

real1Pokiaľ návštevník Barcelony nechce celú dobu futbalového zájazdu stráviť pasívnym športom v katalánskej metropole, má možností viac než dosť. Stačí si len vybrať. Toto mesto, ktoré výrazne poznačil práve Gaudí, ponúka nepreberné množstvo pamiatok. Hlavne centrum mesta je poznačené množstvom budov, sôch a fontán, na ktorých sa tento umelec podieľal.

Asi najznámejšou je práve katedrála Sagrada Familia. Tento gigantický chrám sa stavia už viac ako 100 rokov a hoci nebol ešte stále finálne dokončený, už teraz je jeho návšteva veľkým zážitkom. Na vstup si niekedy návštevníci musia počkať v rade aj viac ako hodinu. Preto je vhodné si lístky vopred rezervovať cez cestovnú kanceláriu.

Skvelú zábavu s nočným životom ponúka centrum Barcelony. Nájdete tu množstvo nočných barov a diskoték, ale aj tradičných reštaurácií. V centre mesta to žije 24 hodín denne a návštevník sa tu určite nudiť nebude.

Futbalový zájazd s cestovnou kanceláriou

Všetky tieto výhody návštevník zažije najpohodlnejšie práve organizovaným zájazdom s cestovnou kanceláriou. Hoci sa môže pokúsiť zohnať lístky aj na vlastnú päsť, na najlepšie zápasy sa mu to nie vždy musí podariť. Ako prebieha takýto zájazd v podaní cestovnej kancelárie Futbal Tour sa môžete presvedčiť aj z tohto dokumentu. Dokument vznikol na základe dlhoročnej spolupráce Futbal Tour a televízie Digi Sport. Tak nech sa páči malá ochutnávka zájazdu za futbalom. Alebo si rovno vyberte váš zájazd na stránkach Futbal Tour.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené