Futbalový zájazd do Budapešti

futbalový zájazdPokiaľ človek zvažuje návštevu zápasu jedného z tímov Premier League a nechce sa mu cestovať až do Anglicka, prípadne na niektorý zo zápasov Ligy majstrov, tak nemá skoro žiadnu možnosť. Toto sa však aktuálne zmení aspoň pri jednom zápase v Budapešti. Pri príležitosti otvorenia štadióna maďarského klubu Ferencváros Budapešt sa totiž uskutoční zápas, na ktorý sa jednoznačne oplatí absolvovať futbalový zájazd.

FC Chelsea lákadlom na futbalový zájazd do Budapešti!

The BluesPráve tento anglický veľkoklub je lákadlom na slávnostné otvorenie štadióna v Budapešti po rozsiahlej rekonštrukcii. V maďarskej metropole sa predstavia všetky najväčšie hviezdy tímu The Blues zo Stamford Bridge pod vedením trénera José Mourinha. Na trávnik teda vybehnú okrem domáceho celku aj hviezdy ako Hazard, Terry, prípadne aj Diego Costa alebo iné letné posily FC Chelsea.

Blízkosť Budapešti dovoľuje aj autobusový zájazd z Bratislavy

Práve vzdialenosť do Budapešti je to, prečo je hlavne pre Slovákov táto udalosť taká skvelá. Kedy inokedy budete mať možnosť vidieť jeden z najkvalitnejších svetových klubov hrať takpovediac za humnami? A práve na túto príležitosť sa pripravili aj cestovné kancelárie, ktoré už teraz majú tento futbalový zájazd v ponuke. Stačí si iba vybrať.

Pri výbere však treba byť aj opatrný. Nedať sa nachytať podvodníkom je základ, ako si užiť zápas bez stresov a problémov. Preto je vhodnejšie spoliehať sa, síce na prvý pohľad drahšie, ale zato overené cestovné kancelárie. Vďaka tomu častokrát v konečnom dôsledku aj ušetríte celkové náklady.

Podľa čoho vyberať cestovnú kanceláriu na futbal do Budapešti?

zájazd na futbalUrčite prvým aspektom by mala byť ponuka cestovnej kancelárie. Pokiaľ je cena príliš nízka, prípadne zájazd do Budapešti je jediným v ponuke, určite to nie je dobrým znamením. Ďalším dôležitým faktom je rozsah zájazdu, teda čo zahŕňa. Odporúčam zamerať sa na komplexnú ponuku, ktorá obsahuje nie len dopravu a lístok na zápas, ale aj poistenie a služby delegáta.

Na internete je viacero ponúk zájazdov, stačí si iba vybrať. Najdôležitejším faktorom by však nemala byť iba cena, ale aj skúsenosti a obsah balíčka. Po výbere správnej cestovnej kancelárie vám totiž stačí iba tešiť sa na skvelý futbalový zážitok.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené