Futbalový zájazd sa dá absolvovať aj mimo hlavnú sezónu

Pri slovnom spojení „futbalový zájazd“ sa každému futbalovému fanúšikovi automaticky pred očami zobrazí vypredaný štadión niektorého európskeho veľkoklubu počas plynúcej sezóny. Toto však nemusí byť úplná pravda a na futbalový zájazd je možné vycestovať aj počas letnej pauzy všetkých európskych súťaží.

Futbalový zájazd na prípravný zápas

futbalový zájazdPráve prípravné zápasy sú jednou z mála možností, ako môžete vidieť svojich miláčikov hrať aj mimo hlavnú sezónu. Na týchto zápasoch sa často ako prvé prezentujú aj nové posily, ktoré do klubu prišli počas mimosezónneho obdobia a tréneri často testujú novú taktiku. Vďaka tomu často vznikajú situácie, ktoré by takýto futbalový zájazd rozlišujú od bežných počas sezóny.

Rovnako sa zápasy odohrávajú aj na menej typických štadiónoch. Napríklad úradujúci šampión Ligy majstrov, Real Madrid, odohrá prípravný zápas v blízkej Varšave. Vďaka tejto vzdialenosti dokonca nemusíte absolvovať letecký futbalový zájazd. Stačí využiť možnosť lacnejšej autobusovej prepravy. Prečo teda nevyužiť túto jedinečnú príležitosť uvidieť Cristiana Ronalda spolu so spoluhráčmi naživo v akcii. Veď budú hrať prakticky za humnami.

Zájazd na viac zápasov

futbalový zájazdPokiaľ však chcete futbalový zápas pojať aj ako dovolenku, je tu aj iná možnosť. Čo tak počas dovolenky zažiť atmosféru 4 kvalitných zápasov v priebehu 2 dní? Práve túto možnosť prináša netradičný turnaj na Emirates Stadium. Počas dvoch dní uvidíte v akcii okrem domáceho Arsenalu aj ďalšie kvalitné európske tímy. Konkrétne sa jedná o AS Monaco, Benficu Lisabon a španielska Valencia.

Koncentrácia takto kvalitných zápasov v priebehu dvoch dní rozhodne nebýva každý deň. A nakoniec po skončení futbalu si môžete skvele vychutnať atmosféru tejto britskej metropoly so všetkým čo k tomu patrí. A práve toto by mohla byť netradičná dovolenka, ktorá nepoteší iba vás ale možnosťou nákupov na Oxfordstreet aj nejednu manželku, ktorá rozhodne nie je veľkou fanúšičkou.

Ako teda vidieť, futbalový fanúšik má čo robiť aj mimo hlavnej sezóny a vďaka tomu si dokáže vychutnať tento úžasný šport v podaní svetových velikánov aj v tomto období. Tak prečo si nerezervovať futbalový zájazd na jeden z prípravných zápasov práve teraz?

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené