Lacné letenky – Vycestujte s nami do USA

Lacné letenky – a sny sa môžu stať skutočnosťou…

Či už vás láka vidieť Grand Kaňon, mrakodrapy, Washington, New York, Floridu alebo Los Angeles – návšteva Ameriky jednoducho patrí k veľkým snom mnohých cestovateľov, ktorí sa tam túžia vybrať za zážitkami a poznávaním, ale často aj za štúdiom či za prácou.

letenky
Letenky do USA – spoznávajte Ameriku

Spojené štáty americké sú krajnou veľkých možností s množstvom zaujímavých miest a dovolenka či pobyt v  tejto krajine sa v posledných rokoch stali oveľa reálnejšie a dostupnejšie najmä vďaka možnosti zaobstarať si cez internet lacné letenky aj do tejto  zaoceánskej krajiny. Nájsť lacné letenky do USA s možnosťou okamžitého zakúpenia môžete pomocou rôznych internetových vyhľadávačov a predajcov leteniek, ktorí spolupracujú s leteckými spoločnosťami, vďaka čomu vedia poskytnúť naozaj zaujímavé ceny leteniek.

letenky
Letenky do USA – Pozrite si na vlastné oči Grand Canyon

 

Ako získať lacné letenky do USA

Získať lacnejšie letenky aj do vzdialenejších krajín ako je napr. USA si vyžaduje určité skúsenosti s nákupom online leteniek a tiež zorganizovanie takejto dlhšej cesty v dostatočnom predstihu. Pri diaľkových letoch je ideálny predstih aspoň 6 mesiacov vopred. Niekoľko užitočných rád, ako ešte získať letenky do USA za výhodnejšiu cenu, sa vám môže  určite hodiť.

Veľký rozdiel v cenách leteniek je aj medzi jednotlivými destináciami a lokalitami v USA (najlacnejšie sú zväčša letenky do miest na východnom pobreží). Výrazne lacnejšie ako priame lety sú tiež letenky s prestupom, prípadne letenky s odletom z iného letiska ako pri návrate, označované aj ako Multi-city či open-jaw (napr. odlet do USA absolvujete z Viedne či Budapešti a návrat bude s príletom do Prahy).

Dôležitým faktorom určujúcim cenu letenky môže byť niekedy aj obdobie a termín letu, napr. v období Vianoc či letnej turistickej sezóny bývajú ceny leteniek výrazne vyššie ako napríklad v apríli, máji či v októbri.

letenky
Letenky do USA – Boli ste už niekedy v New Yorku?

Dajte na rady a odporúčania skúsenejších cestovateľov

Ak sa chystáte cestovať na veľkú diaľku po prvý raz a nemáte ešte veľa skúseností s online nákupom leteniek, prezrite si rady a postrehy, prípadne recenzie na internete a diskusných fórach alebo požiadajte o pomoc nejakého skúsenejšieho cestovateľa z vášho okolia.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené