Letenky a luxusná dovolenka v Dubaji

letenky
Nový rok v Dubaji je nezabudnuteľný zážitok

Cenovo prijateľné letenky a luxusná dovolenka v Dubaji, tak to je priam dokonalá predstava o tom, ako stráviť aspoň týždeň alebo pokojne aj dva týždne relaxu a voľna niekde na slnečných plážach a trocha si tak skrátiť nekonečne dlhé a pochmúrne jesenno-zimné obdobie, ktoré je u nás na slnečné lúče také skúpe. Dubaj je destináciou, kde nájdete skutočne všetko, od krásnych piesočnatých pláži a priezračného mora, cez najvyššiu stavbu sveta, umelo zasnežovanú halu, púštne safari, až po naozaj komfortné ubytovanie v luxusných hoteloch. A veľkým plusom tejto destinácie je aj samotná dĺžka letu, pretože v tomto arabskom raji sa môžete ocitnúť už po 6 – 7 hodinách letu. Ako si teda splniť tento sen a zohnať čo najlacnejšie letenky do Dubaja?

Kedy kupovať letenky do Dubaja za výhodnejšiu cenu?

Najlepšie obdobie pre dovolenku v Dubaji s ideálnymi teplotami vody aj vzduchu je od septembra až do mája. Aj keď nepriaznivé počasie vám v Dubaji takmer vôbec nehrozí, predsa len je lepšie vyhnúť sa mesiacom júl a august, kedy je tu skutočne horúco a teploty vzduchu dosahujú aj 45°C. Pri obstarávaní leteniek do tejto destinácie opäť platí, že čím skôr, tým lepšie. Najvýhodnejšie letenky môžete zohnať na odlety v máji a v júni. Ak však chcete cestovať v zimnom období, určite sa vyhnite aspoň Vianočným a Silvestrovským termínom, kedy sú ceny leteniek aj pobytov oveľa najvyššie.

letenky
Letenky do Dubaja sa dajú kúpiť aj za rozumnú cenu

Kupujte letenky s prestupmi alebo s odletmi z Prahy či Budapešti

Lacnejšie letenky do Dubaja sa vám možno podarí nájsť aj pri odletoch z miest ako napr. Praha či Budapešť a cenu letenky ovplyvňuje aj to, či ide o priamy let alebo lety s jedným či viacerými prestupmi, ktoré síce vašu cestu o niečo predĺžia, ale pomôžu vám ušetriť na cene letenky.  Rozhodnutie je len na vás a nezabúdajte, že kto hľadá, ten nájde.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené