Letenky

Letenky cez internet

Cestovanie lietadlom patrí medzi obľúbený spôsob dopravy a to najmä preto, že za pomerne krátky čas sa dostanete na miesto vzdialené aj tisíce kilometrov. Stačí si kúpiť letenky a zbaliť kufor.

Výhody online leteniek

Možnosť kupovať letenky, a všeobecne akýkoľvek druh cestovného lístka online, je v dnešnom uponáhľanom svete vynikajúcou vecou. Kebyže máme letenky kupovať na letisku, bola by to riadna otrava a strata času aj peňazí. Len si predstavte, že zakaždým, keď by ste niekam chceli letieť, museli by ste sa trmácať na letisko po letenky a potom naspäť domov.

letenky-online
Letenky online do celého sveta

Kúpiť letenky cez internet je pohodlné a zvládne to určite každý. Treba síce vyplniť niekoľko údajov a zaškrtnúť niekoľko políčok, no pri pozornom čítaní sa nemôžete pomýliť. Najprv si vyberiete destináciu kam by ste chceli cestovať, zadáte svoje základné údaje (meno, číslo kreditky a pod.) vyplníte niekoľko políčok ohľadom poistenia, batožiny, ubytovania a hotovo. Niektoré spoločnosti vyžadujú letenky pred cestou vytlačiť, iné vyžadujú iba doklad totožnosti a letenky vám dajú na mieste.

Výhodou je, že ak sa vám zmení plán a zistíte, že nemôžete cestovať v danom termíne, je možné ho zmeniť alebo úplne zrušiť. Tak isto môžete zmeniť meno cestujúceho alebo destináciu. Samozrejme za takúto službu treba aj niečo zaplatiť. Výhodou niektorých leteckých spoločností je, že v cene letenky majú zahrnutú aj batožinu a vy si ju nemusíte doplácať. Takže nemusíte platiť navyše za kufor, alebo pri balení rátať kilá, aby sa vám všetko zmestilo do príručnej batožiny.

letenky
Letenky od vzlietni do celého sveta

Akcie a zľavy

Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú na svojich stránkach rôzne akcie a zľavy na spiatočné letenky. Ak nesledujete stránky každý deň, no radi by ste vychytali nejakú dobrú akciu, môžete si novinky a podobné informácie nechávať zasielať na váš email. Takto budete mať prehľad o všetkom, čo je v ponuke. Keď kupujete letenky online, nemusíte vystávať dlhé rady ľudí, pretože to pohodlne urobíte doma so svojho kresla.

Žiadne komentáre

Komentáre sú ukončené